logo

یونیترون (Unitron)

این شرکت متعلق به کشور کانادا بوده است و نمایندگی انحصاری آن در ایران شرکت بهکاران عرصه می باشد . شرکت بهکاران عرصه از سال 82 کار خود را با واردات سمعک های شرکت یونیترون کانادا به کشورآغاز کرد.

سمعک YUU یونیترون

کمپانی یونیترون پیشرو در ساخت انواع سمعک های هوشمند می باشد ، سمعک های این کمپانی بر طبق استاندارد های ساخت سمعک و بررسی های مداوم توسط متخصصین در این زمینه ساخته و تولید می شوند . یکی از جالب ترین مدلهای سمعک تولید شده توسط این برند ، سمعک YUU یونیترون می باشد .نکته ی قبل توجه این است که تمامی تولیدات این کمپانی سمعک یونیترون علاوه بر تست صحت محصول در ازمایشگاه توسط افراد کم شنوا نیز تست می گردد ، در واقع توسط بیماران تست شده و در صورت مناسب بودن و رضایت و عملکرد درست به بازار جهانی عرضه می شوند . سمعک YUU یونیترون دارای ویگی های خاصی است که در زمانی که درحال استفاده از آن هستید ، می تواند خود را با شرايط شما هماهنگ كند. در ادامه این ویژگی ها ذکر شده است :
ویژگی های سمعک YUU یونیترون
– استفاده از پيشرفته ترين تكنولوژي جهت تقويت صدا برای افراد کم شنوا
سمعک YUU یونیترون یکی از پیشرفته ترین سمعک های هوشمند و اتوماتیک می باشد که دارای عملکرد کاملاا هوشمندانه است .
– این سمعک در اندازه ها و مدلهای مختلف برای استفاده توسط افراد کم شنوا با نیاز های مختلف تهیه شده است و از انواع آن می توان به مدلهای پشت گوشي،پشت گوشي مينياتوري و داخل گوشي اشاره کرد .
سمعک YUU یونیترون دارای تعداد بیست كانال مجزاي فركانسي می باشد که از طریق آنها تمام صداها و به خصوص صداهاي گفتاري را بسيار واضح و طبيعي خواهيد شنيد.
– قابليت كار به صورت كاملا” هوشمند و اتوماتيك براي راحتي افراد کم شنوا از دیگر ویژگی های این سمعک میباشد.
– داراي سه برنامه مكمل تحت كنترل شما براي محيطهاي ويژه كار يا زندگي.
– در سمعک YUU یونیترون تقويت هريك از صداهاي محيط (گفتار-غيرگفتار) به طور هوشمند صورت مي گيرد تا همواره صحبتهاي ديگران را به خوبي بشنويد.

سمعک YUU یونیترون | سمعک