logo

یونیترون (Unitron)

این شرکت متعلق به کشور کانادا بوده است و نمایندگی انحصاری آن در ایران شرکت بهکاران عرصه می باشد . شرکت بهکاران عرصه از سال 82 کار خود را با واردات سمعک های شرکت یونیترون کانادا به کشورآغاز کرد.

سمعک یونیترون passport

یکی از بهترین سمعک های ارائه شده توسط کمپانی یونیترون ، سمعک یونیترون passport می باشد که با استفاده از آن هرگز در مكالمات تلفني، جلسات و مهمانيها یا هنگام تماشاي تلويزيون با مشكل روبرو نخواهيد شد، زيرا وضوح گفتار و راحتي شنيداري شما تضمين شده است. این سمعک به عنوان کی از مدلهای سمعک یونیترون به عنوان یک سمعک پیشرفته ، جهت تسهيل امور شنیداری برای كاربر، مي تواند كاملا به طور هوشمند و اتوماتيك كار كند و در ضمن جهت رفع نيازهاي شخصي و سليقه خاص هر فرد مي تواند در سه برنامه تحت كنترل كاربر تنظيم شود .
سمعک یونیترون مدل passport در تمام اندازه ها ( انواع داخل گوشي و پشت گوشي ) و نيز در مدل Moda ( پشت گوشي كوچك با قالب باز ) و Moxi (پشت گوشي كوچك با رسيور داخل كانال گوش ساده ) و نيز Shift (پشت گوشي كوچك با رسيور داخل كانال گوش در طراحي بسيار جديد ) و Fuse (سمعك نا مرئي ) وجود دارد.
نحوه عملکرد و تکنولوژی استفاده شده در سمعک یونیترون passport
– قابلیت Smart Focus : با استفاده از يك دكمه شما مي توانيد انتخاب كنيد كه در هر لحظه وضوح گفتار برايتان بيشتر شود يا از سرو صداهاي اضافي و آزار دهنده اطرافتان كاسته شود.
– قابلیت Learn Now : هرگاه در يكي از موقعيتهاي شنيداري روزانه خود از كاركرد سمعک یونیترون passport خود كاملا” راضي بوديد كافي است با فشار دادن يك دكمه به سمعك خود اطلاع دهيد... از آن پس در تمام موقعيتهاي مشابه سمعك شما با استفاده از حافظه هوشمند ، همان وضعيت دلخواه شما را تامين خواهد نمود.
– قابلیت wireless unifi : سيستم بي سيم Unifi در قالب دو بخش Duolink جهت تغيير صدا، برنامه سمعک یونیترون passport در دو گوش و مكالمه تلفني، Udirect جهت ارتباط با ديگر وسائل مجهز به تكنولوژي هاي بلوتوث و بي سيم و نيز استفاده از وسائل صوتي و ترانسميتر هاي FM طراحي گشته است.
– قابلیتsmart control :سمعک یونیترون passport دارای قابلیت كنترل از راه دور براي تامين سليقه شخص شما در رابطه با بلندي صداي سمعك و راحتي شنيداري شما و نيز استفاده از حافظه هوشمند سمعك در هر لحظه بدون احتياج به دستكاري خود سمعك مي باشد.

سمعک یونیترون passport | سمعک