logo

یونیترون (Unitron)

این شرکت متعلق به کشور کانادا بوده است و نمایندگی انحصاری آن در ایران شرکت بهکاران عرصه می باشد . شرکت بهکاران عرصه از سال 82 کار خود را با واردات سمعک های شرکت یونیترون کانادا به کشورآغاز کرد.

سمعک یونیترون مدل tandam

سمعک یونیترون مدل tandam مدرن ترین محصول کمپانی یونیترون و دارای تکنولوژی CROS/Bicros و به صورت بی سیم می باشد . این محصول در دو رده قیمتی که هر دو رده برخوردار از ویژگیهای هستند که که محدودیتهای شنوایی یک طرفه را در افرادیکه یک گوش با شنوایی غیر قابل تقویت دارند بر طرف می نماید.افرادیکه شنوایی یک گوشی دارند همه روزه با چالشهای بسیاری روبرو می شوند مثلاً وقتی اسمشان را صدا کنند متوجه نمی شوند، توانایی برقراری مکالمه با دیگران را ندارند ، زنگ خطرها وصدای بوق ماشینها در خیابان را نمی شنوند. سمعک یونیترون مدل tandam صداهای رسیده به گوش کم شنوا را به گوش بهتر انتقال می دهد. چنانچه گوش بهتر نیز کم شنوایی داشته باشد آن گوش مورد تقویت قرار میگیرد.
تکنولوزی های استفاده شده در سمعک یونیترون مدل tandam
سمعک یونیترون مدل tandam تنها بر پایه تکنولوژی نوین دیجیتال طراحی گشته و بنابراین از کیفیت صدای واضع و راحت و دیگر شاخصایی که نیازهای شنیداری افراد را به طور کامل پاسخگومی باشد برخوردار است.
سمعک Tandem16 سمعک موجود است که دارای برنامه اتوماتیک هوشمند نیز می باشد این برنامه که autopro 3 نام دارد در موقعیتهای مختلف با پارامترهای مختلف را در سمعک به گونه ای تغییرمی دهد که فرد کم شنوا بهترین وضعیت شنوایی را داشته باشد. در سمعک یونیترون مدل tandam پنج استراتژی متفاوت میکروفون رضایتمندی بیماران را در هر موقعیت محیطی از نظر شنوایی راحت و مطلوب فراهم می آورد. همچنین تکنولوژی های آنتی شوک، کاهش نویز محیط، ارتقاء گفتار وابسته به سطح و سیستم فیدبک گیری بسیار مؤثر می باشد. در این سمعک شنیدن تمامی صداها با کیفیت طبیعی و راحت را تضمین می نمایند. نرم افزار تنظیم سمعک یونیترون مدل tandam باکاربری بسیار ساده به سرعت رضایت بیمارش را تامین می نماید . از طریق منوی Help در این نرم افزار تمام مراحل تنظیم را به صورت گام به گام می توانید کنترل کنید. موارد مورد نیاز برای تنظیم از طریق نرم افزار شامل بهینه سازی انتقال بین گوشی، تعادل صدا در حالت Bicrosو تنظیم سریع Slim Tube (فیتینگ باز ) می باشد.

سمعک یونیترون مدل tandam | سمعک