logo

فوناک (Phonak)

اولین گام های پیدایش برند فوناک کنونی با تاسیس Elektroakustik fur AG در سال 1947 در کشور سوییس برداشته شد سپس در سال 1965 به نام PHONAK AG تغییر یافت . شرکت ندا سمعک آشنا ، با بیش از پانزده سال سابقه در ارایه خدمات کمک شنوایی ،اولین بار فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فوناک سوییس در ایران در سال 1383 آغار کرده و در طول دوره فعالیت خود چندین بار در لیست بهترین و فعال ترین نمایندگان فوناک در سراسر دنیا قرارر گرفته است . نسل جدید سمعک های فوناک از سیستم پردازشی Venture نتیجه تلاش فوناک در به چالش کشیدن محدودیت های تکنولولوژی و ارایه راه حل های خلاقانه در صنعت شنوایی است . فوناک در این جدیدترین سیستم پردازشی خود ،مجددا بر روی قابلیت های اتوماتیک سمعک متمرکز شده و برنامه اتوماتیک جدیدی با نا AutoSense OS ارایه کرده و از طرفی با تغیراتی در ساختار چیپ و امواج مورد استفاده در ارتباطات بی سیم ،مصرف انرژی را تا 30% کاهش داده است .

معرفی سمعک naida سری s

از سال ۲۰۰۷ که شرکت فوناک اولین سمعک های سری Naida با مدار تراکم فرکانسی SoundRecover را معرفی کرد، این نام برای افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق نامی آشنا شده است. Naida S ها سمعک های فوق قوی متعلق به نسل پردازشی Spice+ هستند که در دو مدل قدرتی SP و UP عرضه می شوند. سطوح عملکردی یا قیمتی این نسل هک چهار گروه بوده که با اعداد رومی در پسوند نام آنها مشخص می شده است (I-III-V-IX)
اما با توجه به ورود نسل های Quest و Venture و ارائه مدل های بالاتر سطوح بالاتر این نسل Spice+ حذف شده اند و فقط Naida S I با توجه به قدرت بالا و قیمت مناسب آن همچنان طرفداران خاص خود را دارد.
از ویژگی های Naida S I به موارد زیر می توان اشاره کرده:
تراکم غیر خطی فرکانسی SoundRecover
چهار کاناله
مدار حذف فیدبک پیشرفته WhistleBlock
مدار حذف نویز
جهت داری میکروفن ها

معرفی سمعک naida سری s | سمعک