logo

فوناک (Phonak)

اولین گام های پیدایش برند فوناک کنونی با تاسیس Elektroakustik fur AG در سال 1947 در کشور سوییس برداشته شد سپس در سال 1965 به نام PHONAK AG تغییر یافت . شرکت ندا سمعک آشنا ، با بیش از پانزده سال سابقه در ارایه خدمات کمک شنوایی ،اولین بار فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فوناک سوییس در ایران در سال 1383 آغار کرده و در طول دوره فعالیت خود چندین بار در لیست بهترین و فعال ترین نمایندگان فوناک در سراسر دنیا قرارر گرفته است . نسل جدید سمعک های فوناک از سیستم پردازشی Venture نتیجه تلاش فوناک در به چالش کشیدن محدودیت های تکنولولوژی و ارایه راه حل های خلاقانه در صنعت شنوایی است . فوناک در این جدیدترین سیستم پردازشی خود ،مجددا بر روی قابلیت های اتوماتیک سمعک متمرکز شده و برنامه اتوماتیک جدیدی با نا AutoSense OS ارایه کرده و از طرفی با تغیراتی در ساختار چیپ و امواج مورد استفاده در ارتباطات بی سیم ،مصرف انرژی را تا 30% کاهش داده است .

سمعک فوناک Phonak Audeo Q

این روزها تمایل به استفاده از سمعک هایی که رسیورهای خارجی دارند (CRT) در بین کارشناسان و کاربران سمعک در حال افزایش است. در سمعک های ساخته شده به این شیوه، رسیور سمعک از دیگر اجزاء تشکیل دهنده آن جدا شده و در کانال گوش قرار می گیرد و مابقی اجزا به شکل یک سمعک بسیار ظریف پشت لاله گوش پنهان می شود.
از مزایای این تکنولوژی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
افزایش پهنای باند فرکانسی
صاف تر شدن پاسخ فرکانسی
کاهش احتمال وقوع فیدبک (سوت سمعک)
محبوبیت بیشتر از نظر ظاهری
این محصولات با توجه به قرار گرفتن رسیور آنها در کانال گوش، سمعک های بسیار ظریف و زیبایی هستند که به طور خاص برای کم شنوایی های شیب دار و همچنین برای کسانی طراحی شده اند که به ظاهر سمعک اهمیت زیادی می دهند. Audéo Q ها در سه مدل و چهار سطح قیمتی – کیفیتی می توانند با رسیور های مختلف و در نتیجه با قدرت های مختلف ارائه شوند. به علاوه کلیه مدل های Audéo Q مجهز به مدار
ویژه ای جهت Tinnitus management هستند.

سمعک فوناک Phonak Audeo Q | سمعک