logo

فوناک (Phonak)

اولین گام های پیدایش برند فوناک کنونی با تاسیس Elektroakustik fur AG در سال 1947 در کشور سوییس برداشته شد سپس در سال 1965 به نام PHONAK AG تغییر یافت . شرکت ندا سمعک آشنا ، با بیش از پانزده سال سابقه در ارایه خدمات کمک شنوایی ،اولین بار فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فوناک سوییس در ایران در سال 1383 آغار کرده و در طول دوره فعالیت خود چندین بار در لیست بهترین و فعال ترین نمایندگان فوناک در سراسر دنیا قرارر گرفته است . نسل جدید سمعک های فوناک از سیستم پردازشی Venture نتیجه تلاش فوناک در به چالش کشیدن محدودیت های تکنولولوژی و ارایه راه حل های خلاقانه در صنعت شنوایی است . فوناک در این جدیدترین سیستم پردازشی خود ،مجددا بر روی قابلیت های اتوماتیک سمعک متمرکز شده و برنامه اتوماتیک جدیدی با نا AutoSense OS ارایه کرده و از طرفی با تغیراتی در ساختار چیپ و امواج مورد استفاده در ارتباطات بی سیم ،مصرف انرژی را تا 30% کاهش داده است .

سمعک فوناک مدل Una

سمعک فوناک مدل Una دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می تواند اولين انتخاب شما باشد . اگر کم شنوایی شما توسط یک ادیولوژیست سنجیده شده و می خواهید یک سمعک با قيمت بسيار مناسب خریداری نمایید ، ما سمعک فوناک مدل Una به شما پیشنهاد می دهیم و این وسیله ی کمک شنوایی متعلق به نسل دوم سمعك هاي ديجيتال است كه سيستم پردازشي آن Digital Bionic شناخته مي شود .اين سيستم با الهام گرفتن از طبيعت و به كارگيري يافته هاي مهندسي نوين سعي در ارائه صدايي با كيفيت بالا در سمعک دارد .
خصوصیات سمعک فوناک مدل Una
از ویژگی های این مدل می تواند به این موضوع اشاره کرد که این سمعک ار نوع سمعك از CIC هاي ظريف تا پشت گوشي می باشد .
و دارای سیستم شنوایی و تجهیزات و میکروفون بسیار قوي است.
سمعک فوناک مدل Una در اشكال و رنگ هاي مختلف و با قیمتی بسیار مناسب ارائه مي شود و شما می توانید از طریق این سمعک کیفیتی متفاوت را تجربه نمایید زیرا خوب شنیدن یک امر تشریفاتی و دور از ذهن نیست و با استفاده از یک سمعک خوب که با نیازهای شنوایی شما متناسب باشد می توانید از نعمت شنوایی برخوردار شوید .

سمعک فوناک مدل Una | سمعک