logo

فوناک (Phonak)

اولین گام های پیدایش برند فوناک کنونی با تاسیس Elektroakustik fur AG در سال 1947 در کشور سوییس برداشته شد سپس در سال 1965 به نام PHONAK AG تغییر یافت . شرکت ندا سمعک آشنا ، با بیش از پانزده سال سابقه در ارایه خدمات کمک شنوایی ،اولین بار فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فوناک سوییس در ایران در سال 1383 آغار کرده و در طول دوره فعالیت خود چندین بار در لیست بهترین و فعال ترین نمایندگان فوناک در سراسر دنیا قرارر گرفته است . نسل جدید سمعک های فوناک از سیستم پردازشی Venture نتیجه تلاش فوناک در به چالش کشیدن محدودیت های تکنولولوژی و ارایه راه حل های خلاقانه در صنعت شنوایی است . فوناک در این جدیدترین سیستم پردازشی خود ،مجددا بر روی قابلیت های اتوماتیک سمعک متمرکز شده و برنامه اتوماتیک جدیدی با نا AutoSense OS ارایه کرده و از طرفی با تغیراتی در ساختار چیپ و امواج مورد استفاده در ارتباطات بی سیم ،مصرف انرژی را تا 30% کاهش داده است .

سمعک فوناک مدل eXtra

شنيدن و درك اصوات، دو امر ضروري در برقراري ارتباطات روزمره هستند. سمعک فوناک مدل eXtra با برخورداري از سيستم هوشمند تكنولوژي Digital Bionic یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین سمعک های می باشد و صدايي با كيفيت را تولید نموده و احساسي خوشايند را به همراه رضايت مندي از داشتن سمعكي زيبا برای استفاده کننده ی آن فراهم می آورد . این سمعک همانند دیگر سمعک های فوناک دارای تکنولوژی های پیشرفته ای بوده است که بهترین کیفیت را فراهم می آورد .
ویژگی های سمعک فوناک مدل eXtra
اين سمعك با استفاده از مدار ويژه Sound Manager ، قادر است با ارزيابي هوشمندانه محيط دو برنامه ويژه محيط ساكت يا پر سر و صدا را به طور اتوماتيك انتخاب كند. قابلیت به كارگيري برنامه هاي ويژه تلفن در سمعک فوناک مدل eXtra وجود دارد و این امکان استفاده راحت از اين وسيله ارتباطي را تضمين مي كند.اين سمعك، گردآورنده قابليت هاي كارامد و پيشرفته با قيمتي متعادل است.
برای تهیه و خرید هر نوع سمعک می توانید با کیلینیک سمعک قلهک تماس حاصل نمایید و هم چنین برای معاینه و مشاوره به صورت حضوری مراجعه نمایید . در مراجعه حضوری ابتدا از طریق تست های شنوایی میزان کم شنوایی شما سنجیده می وشد و سپس بر اساس آن برای شما مناسب ترین سمعک تجویز می شود و می توانید از بین مدلهای پیشنهادی یکی را انتخاب نمایید .

سمعک فوناک مدل eXtra | سمعک