logo

فوناک (Phonak)

اولین گام های پیدایش برند فوناک کنونی با تاسیس Elektroakustik fur AG در سال 1947 در کشور سوییس برداشته شد سپس در سال 1965 به نام PHONAK AG تغییر یافت . شرکت ندا سمعک آشنا ، با بیش از پانزده سال سابقه در ارایه خدمات کمک شنوایی ،اولین بار فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فوناک سوییس در ایران در سال 1383 آغار کرده و در طول دوره فعالیت خود چندین بار در لیست بهترین و فعال ترین نمایندگان فوناک در سراسر دنیا قرارر گرفته است . نسل جدید سمعک های فوناک از سیستم پردازشی Venture نتیجه تلاش فوناک در به چالش کشیدن محدودیت های تکنولولوژی و ارایه راه حل های خلاقانه در صنعت شنوایی است . فوناک در این جدیدترین سیستم پردازشی خود ،مجددا بر روی قابلیت های اتوماتیک سمعک متمرکز شده و برنامه اتوماتیک جدیدی با نا AutoSense OS ارایه کرده و از طرفی با تغیراتی در ساختار چیپ و امواج مورد استفاده در ارتباطات بی سیم ،مصرف انرژی را تا 30% کاهش داده است .

سمعک فوناک مدل Audéo

این روزها تمایل به استفاده از سمعک هایی که رسیورهای خارجی دارند (CRT) در بین کارشناسان و کاربران سمعک در حال افزایش است. در سمعک های ساخته شده به این شیوه، رسیور سمعک از دیگر اجزاء تشکیل دهنده آن جدا شده و در کانال گوش قرار می گیرد و مابقی اجزا به شکل یک سمعک فوناک مدل Audéo بسیار ظریف پشت لاله گوش پنهان می شود.
مزایای سمعک فوناک مدل Audéo
۱) افزایش پهنای باند فرکانسی
۲) صاف تر شدن پاسخ فرکانسی
۳) کاهش احتمال وقوع فیدبک (سوت سمعک)
۴) محبوبیت بیشتر از نظر ظاهری
مدل های مختلف Audéo و Audéo S از این نوعند. سمعک فوناک مدل Audéo متعلق به گروه تکنولوژیکی CORE و Audéo S ها متعلق به Spice+ ، هر دو دارای سه مدل مختلف هستند که بر اساس ویژگی هایی که دارند، برای گروههای مختلف کاربران قابل استفاده هستند.همه مدل های سمعک در سه سطح قیمتی و کیفیتی متفاوت ارائه شده اند، به جز Audéo S SMART که از چهار سطح قیمتی و کیفیتی برخوردار است.
سمعک فوناک مدل YES
Audéo S YES و Audéo YES دو مدل دیگر از سمعک فوناک مدل Audéo هستند که به طور كامل با نيازهاي زندگي مدرن امروز همخواني دارند. اين مدل، طراحي زيبا ، عملكرد هوشمند و قابليت هاي دو گوشي و بي سيم را در خود جاي داده است و با دارا بودن رنگ های متنوع، انتخاب مناسب براي كاربراني است كه دوست دارند از سمعك هاي با كيفيت و در عين حال شيك و با طراحي منحصر به فرد استفاده كنند.
سمعک فوناک مدل SMART
Audéo S SMART و Audéo SMART كوچكترين سمعک فوناک مدل Audéo با تمام قابليت هاي بي سيم و بلوتوثي هستند. اين سمعك ها مي تواند به راحتي از طريق ريموت كنترل و يا دكمه برنامه روي آن، كنترل شود. رده V و IX اين محصول با پوسته جديد سراميكي نيز قابل عرضه است.
سمعک فوناک مدل MINI
Audéo S MINI و Audéo MINI ، يك انتخاب عالي براي افراديست كه ظاهر سمعك براي آنها در درجه اول اهميت قرار دارد. سمعک فوناک مدل Audéo قابلیت های بی سیم و دکمه برنامه ندارد و با سایز باتری ۱۰ ، ابعاد بسیار کوچک و عملکرد تمام اتوماتیک برای کاربرانی طراحی شده که دوست دارند سمعک را روی گوش گذاشته و فراموشش کنند .

سمعک فوناک مدل Audéo | سمعک