logo

زیمنس (Siemens)

زیمنس با بیش از 100 سال تجربه همواره در عرصه فناوری شنوایی پیشگام بوده است در این راستا به ارایه نو آوری های نوین خود ادامه میدهد و راحتی شنیداری را هماهنگ با سبک زندگی، برای کاربران سمعک به ارمغان می آورد .

01

انعطاف پذیری نمایانگر بعد جدیدی از شنوایی
پنهان, کوچک, با قرارگیری آسان, سمعکCarat تجربه شنوایی دوگوشی را برای شما به ارمغان می آورد. اینگونه شما می توانید لذتی واقعی را در هر لحظه از زندگی خود تجربه کنید. دو مطالعه بالینی مجزا حاکی از آنست که با این فناوری شما می توانید صدا های اطراف را بهتر از افرادی با شنوایی طبیعی بشنوید خصوصا در محیط های سخت شنیداری مانند مهمانی ها. این سمعک به راحتی بر پشت گوش قرار می گیرد. سمعک Carat برای تمام سلیقه ها در دو مدل موجود است. برخی ازمدل های سمعک Carat قابل شارژ طراحی شده اند. مدل Carat A آن قابل اتصال به سیستم FM می باشد و صدا را مستقیما به گوش های شما می رساند. بعلاوه سمعک Carat از کنترل عالی و قابلیت اتصال برخوردار است و این امکان را به شما می دهد تا به صورت پنهان تنظیمات برنامه سمعک خود را تغییر دهید ضمن اینکه امکان اتصال به سایر منابع صوتی را برای شما فراهم می کند.
لوازم جانبی همچون easyTek , برنامه easyTek و برنامه touchControl شما را قادر می سازند تا از امکانات سمعک خود براحتی بهره مند شوید.
ویژگی های سمعک Carat :
– تجربه شنیداری دوگوشی فوق العاده
– پیشرفته ترین فناوری BestSound Technology
– امکان کنترل وزوزگوش و افزایش درک گفتار به صورت همزمان
– امکان شارژ سمعک به منظور استفاده راحت و بی دردرسر
– میکروفن جهت دار به منظور تمرکز بر گفتار
– گزینه ورودی صوتی مستقیم برای مدل carat A
– محفظه درب باتری این سمعک قابل جایگزینی با ورودی صوتی مستقیم است. نسخه ورودی صوتی مستقیم امکان اتصال به سیستم FM را دارد و صدا را مستقیما به گوش های شما می رساند. این گزینه برای محیط های پر سر و صدا مانند کلاسهای درس کارآمد است.

سمعک Carat زیمنس | سمعک