logo

ریساند (Resound)

این شرکت در 1943 شروع به کار کرد. برخی ابتکارات در سیستم های کمک شنوایی از اینجا منشا گرفته اند از جمله: WDRC(Wide Dynamic Range Compression) که آغاز راهی جدید برای پردازش صدا بود DFS(Digital Feedback Suppression) که اولین سیستم برای کاهش اعوجاجات صوت بوده است.Resound بخشی از گروه GN Resound، یکی از بزرگترین شرکت های تامین کننده ابزار کمک شنوایی و وسایل تشخیصی ادیولوژیک، است.Resound در بیش از 80 کشور دنیا ارائه محصول می نماید.سمعک های هوشمند این کمپانی طرز فکر شما را نسبت به سلامت شنوایی تغییر می دهد، در این مجموعه از تکنولوژی های روز جهت ارتباط فرد کم شنوا با دنیای اطرف استفاده می کنند. این سمعک ها مرزهای طراحی را در زمینه های مدرن بودن، راحتی و انعطاف پذیری گذرانده اند.

01

پیشرفته ترین سمعک های ریساند سمعک های سری Linx2 می باشد. گستره وسیعی از تکنولوژی در این سمعک ها گنجانده شده است. بیشترین سطح کیفیت صدا با استفاده از ارتباطات وایرلس در این مدل سمعک LINX2 ReSound برای کاربران فراهم شده است. این گروه از سمعک های ریساند در عین ظاهر مناسب و کوچک ، قدرت بالایی داشته و طیف وسیعی از مشکلات شنوایی و وزوز گوش را پوشش می دهد.
ویژگی های منحصر به فرد سمعک های گروه Linx2
ارتباط مستقیم با موبایل های هوشمند:
سمعک های گروه Linx2 ریساند دارای پیشرفته ترین سیستم وایرلس بوده و بدون نیاز به وسیله جانبی اضافی ارتباطی مستقیم با موبایل های هوشمند برقرار می کند. با استفاده از این تکنولوژی بالاترین کیفیت موسیقی و مکالمات تلفنی در این سمعک ها برای کاربران فراهم شده است. با اتصال این سمعک ها به موبایل های هوشمند امکان تغییر سطح شدت صدا و بهره گیری از برنامه های محیطی مختلف برای کاربر فراهم می شود.
ارتباط دوگوشی:
گوش انسان بطور طبیعی دارای خاصیت ارتباط دو طرفه است. سمعک های سری Linx2 با بهره گیری از سیستم شنوایی طبیعی مشابه گوش و مغز انسان به تکنولوژی ارتباط دوگوشی پیشرفته دست یافته است. این تکنولوژی بدین صورت کار می کند که صداهای ورودی به هرسمعک سریع و دقیق با سمعک سمت مقابل به اشتراک گذاشته می شود و تعادل ثابتی بین صداهای مورد دلخواه و نویز زمینه محیطی برای کاربر فراهم می شود. همچنین امکان تمرکز دقیق برگفتار فراهم شده است تا در هر محیط کیفیت صدا همانند گوش انسان حفظ گردد.
تنظیم صدای اتوماتیک و هوشمند:
سمعک های گروه Linx2 دارای قابلیت شناسایی دقیق محیط های مختلف می باشد و بر اساس صداهای موجود، سطح شدت آنها را تنظیم میکند و راحتی استفاده کاربران از این سمعک ها را افزایش می دهد.
جهت یابی دقیق:
این سمعک ها با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی وایرلس امکان شناسایی مکان دقیق صداها را فراهم کرده است. این حالت با عملکرد ۳۶۰ درجه ای محیط را ارزیابی می کند و با تفکیک صداهای ورودی دقیق ترین سیستم جهت یابی را معرفی می نماید.
سمعک یاب:
با استفاده از تکنولوژی GPS در این سمعک ها براحتی میتوان مکان سمعک را شناسایی نمود. اگر سمعک کاربر گم شود با استفاده از موبایل براحتی می توان مکان دقیق آن بر روی نقشه را پیدا کرد. این سیستم برای بیماران آلزایمری بیشترین کاربرد را دارد.
درمان وزوز گوش:
پیشرفته ترین سیستم وزوز گوش در این سمعک قرار دارد و با استفاده از روند مورد نظر متخصصین کلینیک قلهک بیشترین بهره را از این تکنولوژی خواهید برد. برنامه های زمانی دقیق توسط متخصصین کلینیک قلهک به کاربران ارائه می گردد.
تلفن اتوماتیک:
افراد دارای افت شنوایی مشکلات فراوانی در برقراری مکالمات تلفنی بیان می کنند. با استفاده از سمعک های Linx2 امکان استفاده از برنامه مخصوص تلفن بصورت اتوماتیک وجود دارد و با قرارگیری تلفن یا موبایل در نزدیکی سمعک بصورت هوشمند حالت تلفن فعال می گردد.
امکان بهره گیری از وسایل جانبی ویژه:
وسایل جانبی ریساند در مدل های مختلفی در اختیار کاربر قرار دارد و با استفاده از آنها می توان ارتباط شفافی با وسایل صوتی مختلف مانند تلویزیون، موبایل ، ضبط صوت و ... برقرار نمود. همچنین با استفاده از این سیستم ها میتوان در کنفرانس ها و کلاس های درس صدای گوینده را بطور مستقیم و شفاف دریافت نمود.
سمعک های گروه Linx2 در سایز های مختلف در اختیار کاربران قرار می گیرد و گستره وسیعی از کاهش شنوایی را پوشش می دهد. این سمعک ها در مدل های IIC ، CIC ، ITE ، BTE و Mini BTE، RIE و Mini RIE در دسترس می باشد.

سمعک LINX2 ReSound ریساند لینکس۲ | سمعک