logo

ریساند (Resound)

این شرکت در 1943 شروع به کار کرد. برخی ابتکارات در سیستم های کمک شنوایی از اینجا منشا گرفته اند از جمله: WDRC(Wide Dynamic Range Compression) که آغاز راهی جدید برای پردازش صدا بود DFS(Digital Feedback Suppression) که اولین سیستم برای کاهش اعوجاجات صوت بوده است.Resound بخشی از گروه GN Resound، یکی از بزرگترین شرکت های تامین کننده ابزار کمک شنوایی و وسایل تشخیصی ادیولوژیک، است.Resound در بیش از 80 کشور دنیا ارائه محصول می نماید.سمعک های هوشمند این کمپانی طرز فکر شما را نسبت به سلامت شنوایی تغییر می دهد، در این مجموعه از تکنولوژی های روز جهت ارتباط فرد کم شنوا با دنیای اطرف استفاده می کنند. این سمعک ها مرزهای طراحی را در زمینه های مدرن بودن، راحتی و انعطاف پذیری گذرانده اند.

02

سمعک های سری ENZO2 ReSound انزو۲ از پیشرفته ترین سمعک های ریساند می باشد. این سمعک تقریبا کوچکترین و قدرتمند ترین سمعک سوپرپاور دنیا می باشد و بیشترین تقویت ممکن را برای افت شنوایی شدید تا عمیق فراهم می نماید. گستره وسیعی از تکنولوژی در این سمعک ها گنجانده شده است. بیشترین سطح کیفیت صدا با استفاده از ارتباطات وایرلس در این سمعک ها برای کاربران فراهم شده است. این سمعک ها دارای قفل درب باتری می باشد و سمعکی مناسب برای کودکان دارای افت شنوایی شدید و عمیق در نظر گرفته می شود.
ویژگی های منحصر به فرد سمعک های گروه Enzo2
ارتباط مستقیم با موبایل های هوشمند:
سمعک هایENZO2 ReSound ریساند دارای پیشرفته ترین سیستم وایرلس بوده و بدون نیاز به وسیله جانبی اضافی ارتباطی مستقیم با موبایل های هوشمند برقرار می کند. با استفاده از این تکنولوژی بالاترین کیفیت موسیقی و مکالمات تلفنی در سمعک ها یENZO2 ReSound برای کاربران فراهم شده است. با اتصال این سمعک ها به موبایل های هوشمند امکان تغییر سطح شدت صدا و بهره گیری از برنامه های محیطی مختلف برای کاربر فراهم می شود.
ارتباط دوگوشی:
گوش انسان بطور طبیعی دارای خاصیت ارتباط دو طرفه است. سمعک ENZO2 ReSound انزو۲ ریساند با بهره گیری از سیستم شنوایی طبیعی مشابه گوش و مغز انسان به تکنولوژی ارتباط دوگوشی پیشرفته دست یافته است. این تکنولوژی بدین صورت کار می کند که صداهای ورودی به هرسمعک سریع و دقیق با سمعک سمت مقابل به اشتراک گذاشته می شود و تعادل ثابتی بین صداهای مورد دلخواه و نویز زمینه محیطی برای کاربر فراهم می شود. همچنین امکان تمرکز دقیق برگفتار فراهم شده است تا در هر محیط کیفیت صدا همانند گوش انسان حفظ گردد.
تنظیم صدای اتوماتیک و هوشمند:
سمعک های گروه Enzo2 دارای قابلیت شناسایی دقیق محیط های مختلف می باشد و بر اساس صداهای موجود، سطح شدت آنها را تنظیم میکند و راحتی استفاده کاربران از این سمعک ها را افزایش می دهد.
جهت یابی دقیق:
این سمعک ها با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی وایرلس امکان شناسایی مکان دقیق صداها را فراهم کرده است. این حالت با عملکرد ۳۶۰ درجه ای محیط را ارزیابی می کند و با تفکیک صداهای ورودی دقیق ترین سیستم جهت یابی را معرفی می نماید.
سمعک یاب:
با استفاده از تکنولوژی GPS در این سمعک ها براحتی میتوان مکان سمعک را شناسایی نمود. اگر سمعک کاربر گم شود با استفاده از موبایل براحتی می توان مکان دقیق آن بر روی نقشه را پیدا کرد. این سیستم برای بیماران آلزایمری بیشترین کاربرد را دارد.
تلفن اتوماتیک:
کاربران دارای افت شنوایی شدید تا عمیق مشکلات فراوانی در برقراری مکالمات تلفنی بیان می کنند. با استفاده از سمعک های Enzo2 امکان استفاده از برنامه مخصوص تلفن بصورت اتوماتیک وجود دارد و با قرارگیری تلفن یا موبایل در نزدیکی سمعک بصورت هوشمند حالت تلفن فعال می گردد.
امکان بهره گیری از وسایل جانبی ویژه:
وسایل جانبی ریساند در مدل های مختلفی در اختیار کاربر قرار دارد و با استفاده از آنها می توان ارتباط شفافی با وسایل صوتی مختلف مانند تلویزیون، موبایل ، ضبط صوت و ... برقرار نمود. همچنین با استفاده از این سیستم ها میتوان در کنفرانس ها و کلاس های درس صدای گوینده را بطور مستقیم و شفاف دریافت نمود
سمعک های خانواده Enzo2 در سایز های پشت گوشی Power و پشت گوشی SuperPower در دسترس می باشد و این خانواده از سمعک ها مخصوص کاربران دارای افت شنوایی شدید تا عمیق می باشد.

سمعک ENZO2 ReSound انزو۲ ریساند | سمعک