logo

ریساند (Resound)

این شرکت در 1943 شروع به کار کرد. برخی ابتکارات در سیستم های کمک شنوایی از اینجا منشا گرفته اند از جمله: WDRC(Wide Dynamic Range Compression) که آغاز راهی جدید برای پردازش صدا بود DFS(Digital Feedback Suppression) که اولین سیستم برای کاهش اعوجاجات صوت بوده است.Resound بخشی از گروه GN Resound، یکی از بزرگترین شرکت های تامین کننده ابزار کمک شنوایی و وسایل تشخیصی ادیولوژیک، است.Resound در بیش از 80 کشور دنیا ارائه محصول می نماید.سمعک های هوشمند این کمپانی طرز فکر شما را نسبت به سلامت شنوایی تغییر می دهد، در این مجموعه از تکنولوژی های روز جهت ارتباط فرد کم شنوا با دنیای اطرف استفاده می کنند. این سمعک ها مرزهای طراحی را در زمینه های مدرن بودن، راحتی و انعطاف پذیری گذرانده اند.

04

سمعک های خانواده UP مخصوص کودکان می باشد. نحوه تقویت کاهش شنوایی کودکان با بزرگسالان متفاوت است و نیاز به سیستم های پیشرفته تر و تکنولوژی های بالاتری دارد. فرمول های تنظیمی ویژه کودکان در خانواده سمعک های UP Smart ReSound، بالاترین اطمینان از دستیابی به گفتار بی نقص در اطفال را به همراه دارد. سمعک های UP Smart ReSound این خانواده علاوه بر تکنولوژی بالا، ظاهر مناسب و جذابی دارد و علاقه کودکان دارای افت شنوایی را به خود جلب می نماید. همچنین امکان قفل نمودن درب باتری در این سمعک ها وجود دارد و نگرانی والدین از بلعیدن باتری سمعک توسط کودک برطرف شده است. بر روی این خانواده از سمعک ها LED وجود دارد و با تمام شدن باتری والدین براحتی مطلع می گردند.
ویژگی های منحصر به فرد سمعک های گروه UP Smart:
ارتباط مستقیم با موبایل های هوشمند:
سمعک های گروه UP ریساند دارای پیشرفته ترین سیستم وایرلس بوده و بدون نیاز به وسیله جانبی اضافی ارتباطی مستقیم با موبایل های هوشمند برقرار می کند. با اتصال این سمعک ها به موبایل های هوشمند امکان تغییر سطح شدت صدا و بهره گیری از برنامه های محیطی مختلف برای کودک فراهم می شود و والدین و مربی تربیت شنیداری براحتی می توانند از آن بهره بگیرند.
ارتباط دوگوشی:
گوش انسان بطور طبیعی دارای خاصیت ارتباط دو طرفه است. سیستم عصبی کودکان دارای افت شنوایی نسبت به بزرگسالان در این زمینه دچار نقص های بیشتری است. سمعک های سری UP با بهره گیری از سیستم شنوایی طبیعی مشابه گوش و مغز انسان به تکنولوژی ارتباط دوگوشی پیشرفته دست یافته است. این تکنولوژی بدین صورت کار می کند که صداهای ورودی به هرسمعک سریع و دقیق با سمعک سمت مقابل به اشتراک گذاشته می شود و تعادل ثابتی بین صداهای مورد نیاز برای کودک و نویز زمینه محیطی فراهم می شود. همچنین امکان تمرکز دقیق برگفتار فراهم شده است تا در هر محیط کیفیت صدا همانند گوش انسان حفظ گردد. این سیستم قابلیت شنیدن گفتار را برای کودکان به میزان چشم گیری افزایش می دهد و یادگیری گفتار کودک را بیش از پیش تضمین می نماید.
تنظیم صدای اتوماتیک و هوشمند:
سمعک های گروه UP دارای قابلیت شناسایی دقیق محیط های مختلف می باشد و بر اساس صداهای موجود، سطح شدت آنها را تنظیم میکند و راحتی استفاده کاربران از این سمعک ها را افزایش می دهد.
جهت یابی دقیق:
این سمعک ها با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی وایرلس امکان شناسایی مکان دقیق صداها را فراهم کرده است. این حالت با عملکرد ۳۶۰ درجه ای محیط را ارزیابی می کند و با تفکیک صداهای ورودی دقیق ترین سیستم جهت یابی را معرفی می نماید.
سمعک یاب:
با استفاده از تکنولوژی GPS در این سمعک ها براحتی میتوان مکان سمعک را شناسایی نمود. اگر سمعک کاربر گم شود با استفاده از موبایل براحتی می توان مکان دقیق آن بر روی نقشه را پیدا کرد. این سیستم برای کودکان کاربرد فراوانی دارد و نگرانی والدین از گم شدن سمعک کودکشان وجود نخواهد داشت.
امکان بهره گیری از وسایل جانبی ویژه:
وسایل جانبی ریساند در مدل های مختلفی در اختیار کودکان قرار دارد و با استفاده از آنها می توان ارتباط شفافی با وسایل صوتی مختلف مانند تلویزیون، موبایل ، ضبط صوت و ... برقرار نمود. همچنین با استفاده از این سیستم ها میتوان در کلاس های درس صدای معلم را بطور مستقیم و شفاف دریافت نمود و امکان افت تحصیلی کودک به حداقل می رسد.

سمعک های UP Smart ReSound یوپی اسمارت ریساند | سمعک