logo

استارکی (Starkey )

شرکت در آمریکا تاسیس شده است و در حدود نیم قرن سابقه دارد و در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر از افراد کم شنوا کار بر سمعک های استارکی میباشد.
شرکت صبا در سال 1376 به منظور ارایه خدماتی متمایز و همگام با استانداردهای جهانی فعالیت خود را به صورت مستقل آغاز نمود .

سمعک Wi Series

فراتر از یک بی سیم
سمعک های سری Wi، سمعک های پیشرفته وایرلس هستند که به سبب طراحی تکنولوژی Voice iQ و انتقال مستقیم تماس تلفنی ، صدای موسیقی، رادیو و تلویزیون بوسیله Mobile SurfLink سبب بهبود درک گفتار در بیماران می شوند.
ویژگی های سمعک Wi Series:
VOICE IQ2
سریعترین و جدیدترین سیستم کاهش نویز، انقلابی در صنعت سمعک به ارمغان آورده است که سبب بهبود وضوح بیشتر گفتار حتی در محیط های نویزی می شود.
با همکاری سیستم InVision Directionality سبب کاهش تلاش شنیداری و خستگی شناختی می شود.
سبب کاهش نویز تا ۲۰dB می شود.
در تمامی کانالهای سمعک بصورت همزمان طبق الگوی خاص خود، سبب کاهش نویز حتی بین هر سیلاب گفتار می شود.
BINAURAL SPATIAL MAPPING
هماهنگ سازی الگوریتم های پردازش سیگنال دیجیتال بین دو سمعک بیمار، کلیدی برای راحتی شنیداری است.
این سیستم که تنها در سمعک های وایرلس موجود است به واسطه ارتباط همزمان دو سمعک سبب راحتی شنیداری می شود، که این راحتی به واسطه بهبود نسبت سیگنال به نویز حاصل شده است.
ایجاد بیشترین راحتی شنیداری وصدای واقعی ۳ بعدی
به حداقل رساندن نا هماهنگی های شنیداری
تقویت عملکرد Acoustic Scene Analyzer که شامل InVision Directionality، AudioScape و Voice iQ می باشد.
SYNCHRONIZED USER ADJUSTMENTS
با تنظیم ولوم و برنامه برای یک سمعك تنظیمات در هر دو سمعک اعمال میشود. همچنینBinaural Telephone Mode سمعک سمت تلفن را بصورت اتوماتیک روی برنامه Auto Phone یا Telecoilقرار میدهد در حالیکه سمعک طرف مقابل تحت تأثیر قرار میگیرد .
SPECTRAL IQ
Spectral iQ یک راه حل هوشمندانه برای بیمارانی است که دارای کاهش شنوایی با افت شیب دار نزولی هستند. در این روش نشانه های گفتاری فرکانس بالا بصورت اتوماتیک و در زمان وقوع شناسایی شده روی فرکانس های پایین تر کپی می شوند. Spectral iQ اين اجازه را به سمعك هاي استاركي مي دهد كه با حفظ روابط بین فرکانسی و در حالیکه قابلیت شنیداری نشانه های گفتاری فركانس هاي بالا را فراهم می کند، توزيع فركانسی هارمونیک بدون اعوجاج را نیز حفظ نماید. اینک برای بخشی از افرادی که تاکنون قادر به استفاده مفید از سمعک نبوده اند راه حلی مناسب در اختیار داریم.
SOUND ENHANCEMENTS
دراین سمعک سیستمهای پردازشی به روز شده سبب بهبود کیفیت صدا و کارایی لازم این سمعکها می شوند. از جمله این عوامل میتوان به سیستم تشخیص vent، بهبود سیستم تراکم ،و به روز کردن فرمول فیتینگ e-STAT اشاره کرد که باعث بالا بردن یکپارچه کیفیت صدا می شود.
IQ BOOST
این سیستم که تنها در سمعک های وایرلس موجود می باشد در محیط های نویزی شدید سبب کاهش نویز و بهبود کیفیت صدا می شود.
SELF LEARNING
اين سیستم مرتبا موقعیت ولوم کنترل و تغییرات آن توسط بیمار را ارزیابی و ضبط می کندو اگر که تغییرات انجام شده توسط بیمار به طور ثابت و با یک الگوی منظم باشد , سمعک به طور تدریجی یاد میگیرد که خود ولوم سمعک را تنظیم کند . در حقیقت
Self-Learning یک الگوریتم برای تنظیم ولوم و قرار دادن آن در بهترین حالت عملکردی و ترجیحي بیمار است.
SWAP FIT
سیستم Swap Fit امکان انتقال اطلاعات محصولات قدیمی تر استارکی به محصولات جدید را مهیا کرده است که با این ویژگی شنوایی شناس زمان بیشتری برای تنظیم و مشاوره در اختیار دارد.
PUREWAVE FEEDBACK ELIMINATOR
پیشرفته ترین و سریعترین سیستم حذف فیدبک که با دقت بالایی سیگنال فیدبک را شناسایی و طبقه بندی کرده و در نهایت آنرا درمحیطهای شنیداری مختلف حذف می کند.
HYDRASHIELD2
تکنولوژی ۲HydraShield نه تنها از طریق خاصیت سوپرآبگريزي باعث بهینه سازی حفاظت از رطوبت می شود بلکه خواص سطح چربی گریز را هم افزایش می دهد.همه این ویژگی ها باعث افزایش دوام و طول عمر سمعک های امروزی و همچنین جلب رضایت بیماران میشوند.
HEAR CLEARE WITH HYDRASHIELD
این سیستم نوآورانه محافظت از رطوبت، برای تمامی سمعک های این گروه مقاومت بی سابقه ای را در مقابل آب و چربی فراهم می کند.
ACOUSTIC SCENE ANALYZER
بر اساس شواهد بالینی و اظهارات بیماران، بهترین سیستم دایرکشنال به منظور عملکردی مناسب در محیط های بسیار شلوغ ارائه شده است.

سمعک Wi Series | سمعک