logo

استارکی (Starkey )

شرکت در آمریکا تاسیس شده است و در حدود نیم قرن سابقه دارد و در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر از افراد کم شنوا کار بر سمعک های استارکی میباشد.
شرکت صبا در سال 1376 به منظور ارایه خدماتی متمایز و همگام با استانداردهای جهانی فعالیت خود را به صورت مستقل آغاز نمود .

سمعک HALO Starkey

تکنولوژی Apple ، نوآوری استارکی
در كمپاني استاركي آمريكا با شعار ” شنوائي دغدغه ماست ” ۵۰ سال تلاش بدون وقفه صورت پذيرفته تا بهترين تكنولوژي ها را در جهت بهبود شنوائي مددجويان ارائه دهيم. اينك با بهره گيري از تكنولوژيهاي بالاي سمعك استاركي و سيستم عامل محصولات apple ، توانسته ايم انقلابي جهت بهتر شنيدن به انجام برسانيم.
Halo تحت عنوان سمعك استاركي با بهره گيري از نرم افزار TruLink كه از app store به راحتي و رايگان قابل دانلود است بالاترين سطح كنترل را در اختيار استفاده كنندگان سمعك گذاشته است.
اين محصول توسط متخصصين شنوائي و با استفاده از TruLink Programmer قابل برنامه ريزي مي باشد.
ویژگی های منحصر به فرد این سمعک به شرح زیر است:
ارتباط تلفنی و FaceTime آسان با گوشی iPhone
ارسال صدای موسیقی از iPhone, iPad and iPod touch به طور مستقیم به سمعک با کیفیت بالا
امکان تنظیم کیفیت صدا و ولوم و حافظه سمعک در هر مکان و زمان فقط با صفحه لمسی موبایل
قابلیت تطابق اتوماتیک و هوشمند سمعک با شرایط رانندگی هنگامی که بیمار در حال رانندگی است
اجازه ضبط،پخش وایمیل منابع صوتی زنده به بیماران
امکان خواندن ایمیل و مطالب و انتقال آنها به سمعک به واسطه برنامه Siri
پاسخی به آنچه که بیماران از سمعک Halo خواسته اند
راحتی شنیداری در نویز: دو تکنولوژی Voice iQ2و InVision Directionality با همکاری یکدیگر برای کاهش نویز، محافظت از گفتار و شنیدن راحت تر در محیط های شلوغ کار می کنند.
سوت نکشد: PureWave Feedback Eliminator راهکاری برای حذف فیدبک و راحتی شنیداری در تمام طول روز است.
بهبود قابلیت شنیداری فرکانس های بالا: تکنولوژی Spectral iQ به طور هوشمند سرنخ های گفتاری فرکانس بالا را شناسایی می کند و با نمونه برداری، آنها را به فرکانس های پایین تر که قابلیت شنیدن آنها آسان تر است کپی نموده و سبب بهبود شنیدن و درک بهتر گفتار می شود.
کیفیت متفاوت صدا : به علت ذات پویای گفتار، ISO Compression به طور مستقل برای صدای ضعیف، متوسط و بلند تنظیمات را انجام می دهد که این رویکرد سبب فیتینگ مطلوب برای هر فرد می شود.
سمعکی که با زندگیشان عجین می شود: به واسطه ارتباط سمعک HALO با محصولات Apple بیمار می تواند بسیاری از کارهای روزمره از قبیل مکالمه تلفنی، گوش دادن رادیو، موسیقی و آنچه را که دوست دارد همزمان با امور روزمره انجام دهد.
بهبود ارتباط تلفنی: انتقال مستقیم تلفن از طریق گوشی iPhon به سمعک سبب ارتباط واضح و مکالمه به صورت هندزفری را می دهد.
صدای موسیقی و تلویزیون با کیفیت: استفاده کننده از سمعک Halo می تواند موسیقی یا تلویزیون را مستقیما از iPhone به وسیله سمعک بشنود که این رویکرد سبب تجربه شنیداری جذاب برای بیمار می شود.
حس شنوایی به طور آگاهانه اتفاق بیفتد: زمانی که طبق GPS محیط تغییر می کند تنظیمات سمعک هم تغییر کند مثلا هنگامی که فرد به خانه نزدیک می شود تنظیمات قبلی ذخیره شده محیط خانه فعال می شود.
شنوایی بیمار تحت کنترل خودش باشد: تنظیم دقیق بلندی و کیفیت صدا براحتی استفاده از صفحه لمسی موبایل با TruLink app
سمعک توانمند و در عین حال بدون دردسر باشد: پوشش نانو مخصوص سمعک را از آب و چربی محافظت نموده، در حالی که کنترل سمعک به صورت ریموت از طریق موبایلiPhone توسط بیمار و آسانتر از همیشه قابل انجام است
Trulink Programmer
به واسطه ورود Trulinkو ارتباط آن با Inspireدیگر نیازی به دستگاه های رابط در سیستم های وایرلس نیست. این برنامه سبب حداکثر سرعت و انعطاف پذیری در تنظیم مستقیم سمعک از طریق تلفن همراه می شود.
این پروگرامر ساده و در عین حال قدرتمند:
به راحتی از طریق USB به کامپیوتر شما وصل می شود.
برنامه TruLlink به طور اتوماتیک سمعک را پیدا نموده و شما را قادر می سازد که تنظیمات مدنظر را اعمال کنیدو کار با آن بسیار آسان می باشد.
محدوده پوششی حدود ۱۰ مترامکان حرکت بیماردر محیط کلینیک را در حین مشاوره و تنظیم نهایی سمعک می دهد.
نیاز به سخت افزار اضافی برای بیمار ندارد.

سمعک HALO Starkey | سمعک