logo

اتیکن (Oticon)

کمپانی اتیکن مربوط به کشور دانمارک و با بیش از 100 سال سابقه میباشد به باور این کمپانی طراحی و ساخت بهترین سمعک،به چیزی فراتر از تکنولوژی و ادیولوژی نیاز دارد. بر همین اساس ،نیازها و خواسته های تک تک افراد کم شنوا اولین شاخص در طراحی محصولات جدید اتیکن میباشد.این کمپانی در ایران دارای نماینگی رسمی (التون شنوا) است و سمعک های اتیکن در همه مدل ها از پشت گوش تا مدل های داخل گوش و نامریی میباشد که در چهار نسل(از 2009-2016) عرضه میشود.RISE-RISE2-INIUM SENSE-VELOX

سمعک اتیکن مدل Go pro

احساسي جديد براي شنوايي شما
مردم هميشه فکر مي‌كنند پول بيشتر كيفيت بهتر و بالاتري را فراهم مي‌كند يعني هر چه هزينه بيشتري صرف كنيم سمعك بهتري خواهيم داشت اما سمعك Gopro پايان اين تفكر است. اين سمعك تمام نيازهاي شنوايي افرادکم شنوارا با قيمتي بسيار مناسب برآورده مي‌سازد.
Gopro سه برنامه شنیداری داشته و به راحتي قابل تنظيم است. اين سمعك پاسخگوي تمام افرادي است كه به دنبال سمعك با كيفيت هستند تا بتوانند از عهده قيمت آن برآيند.
براي بدست آوردن اطلاعات بيشتر مي‌توانيد با اديولوژيست خود تماس بگيريد.
تنظيم بسيار ساده براي سمعك Ria 2 pro
تنظيم سمعك Gopro با نرم‌افزار ۸٫۰ Genie انجام مي‌شود.
کمپنی اتيكن براي سمعك Gopro تنظيم اولیه ای را بر اساس روش NAL-NLI در نظر گرفته است. البته با نرم‌افزارGenie در تنظيم سمعك ايجاد کرده سمعك Gopro طوري تنظيم می شود كه از همان ابتداي امر رضايت فرد را جلب مي‌كند و پذيرش آن از سوي فرد را به راحتي صورت مي‌گيرد و نيازي به تنظيم مجدد نمي‌باشد.
فوايد استفاده از سمعك Ria 2 pro
کمپانی اتیکن با تجربه بيش از صد سال نهايت تلاش خود را براي فراهم آوردن زندگي راحت‌تر براي افراد كم‌شنوا انجام داده است.
سمعك Gopro نتيجه تلاش‌های شركت اتيكن است. تمام افراد كم‌شنوا بدون در نظر گرفتن سطح درآمدشان مي‌توانند از بهترين انواع سمعك این کمپانی بهره‌مند شوند. با اين مدل سمعك تقريباً تمام افراد با درآمدي نه چندان زياد نيز مي‌توانند از عهده خريد اين سمعك برآيند.
کمپانی اتيكن محصـولي را در اختيار قرار می دهد كه به كمك آن میتوان تنظيم دلخواه را ايجاد کرد .
ویژگیهای سمعك Ria 2 pro
تا به حال تنظيم سمعك‌ها براي دست‌يابي به نهايت رضايت‌مندي فرد با توجه به ميزان هزينه‌اي كه در توان افراد بود، مثل كامل كردن پازلي بود كه تكه‌هاي آن گم شده است. اما مشخصات سمعك Gopro اين تكه‌هاي گم شده را براي ما تكميل می کند. Gopro بسيار پيشرفته‌تر از سمعك های همتراز خود در همين رنج قيمتي است.
مشخصات سمعك
سمعك Gopro پيشرفته‌ترين سمعك در گروه همتراز خود
دايركشناليتي
براي رسيدن به بهترين وضعيت تشخيص گفتار در محيط پر سروصدا سمعك Gopro به يك سيستم واقعي و مؤثر جهت‌يابي صدا مجهز شده است، اين سيستم به صورت ثابت مي‌باشد و تنظيم ميكروفن نيز خودكار است.
روش تنظيمي NAL-NLI
هدف اين روش تنظيمي بهتر شدن فهم گفتار و فراهم كردن بلندي سيگنال‌هاي گفتاري تقريباً مشابه با آنچه كه افراد طبيعي درك مي‌كنند، می باشد.
روش تنظيمي NAL-NLI كه به عنوان يك روش تنظيمي تراكمي با محدودة پويايي وسيع در دنيا شناخته شده است به خوبي از سوي افراد مصرف كننده مورد پذيرش واقع شده است.
كاهش نويز = يك بالانس دقيق
سمعك Gopro طوري طراحي شده كه رضايت‌مندي بسیاری را براي فرد استفاده كننده فراهم می كند.
سمعك Gopro نوعي از تعادل دقيق را بين سطح راحتي شنیداری و تشخيص گفتار ايجاد مي‌كند.
اطلاعات بيشتر سمعك Gopro
۴ كانال براي سيستم تراكمي
سيستم تراكمي چهار كاناله این سمعک، تا باند ۶ كيلوهرتز اين امكان را ايجاد مي‌كند تا بتوان شمار زيادي از انواع كم‌شنوايي‌ها را پوشش داد.
سه برنامه شنیداری، بيشترين امكان تنظيم
مي‌توان سمعك Gopro را با برنامه غیر دایرکشنال نیز تنظيم كرد. علاوه بر این دارای یک برنامه دایرکشنال ثابت و وضعيت تله‌كويل در تمام مدل‌های دگمه دار است. تمام اين وضعيت‌ها را مي‌توان براي سمعك فعال و يا غيرفعال كرد.
شناسایی اتوماتیک تلفن (وضعيت Auto phone)
سمعك Gopro در مدل‌هاي ITB و ITC داراي مدار شناسایی اتوماتیک تلفن است. اين حالت برنامه خاصي را براي تلفن فعال مي‌كند كه يا بر مبناي فعال كردن تله‌كويل مي‌باشد و يا به طور خودکار با نزديك كردن گوشي تلفن به سمعك ميكروفن سمعك تلفن را شناسايي كرده و منحني پاسخ فركانسي را طوري تنظيم مي‌كند كه هيچگونه فيدبكي ايجاد نشود.
Live
در قسمت Live سمعك Gopro شما مي‌توانيد نحوه عملكرد سمعك را به طور زنده مشاهده كنيد بدين صورت كه چطور و در چه زماني تقويت صورت مي‌گيرد و هنگامي كه مدار كاهش نويز فعاليت مي‌كند چه اتفاقي مي‌افتد. اين شبيه‌سازي نه تنها يك تجربه با ارزش براي فرد است بلكه باعث مي‌شود تا وی يك آگاهي عميق نسبت به عملكرد سمعك خود پيدا كند.
Tarning Conventional
تا امروز تنظيم یک سمعك خوب براي افراد كه از نظر درآمد محدود بودند درست مانند كامل كردن پازلي بود كه بيشتر تكه‌هاي آن گم شده است اما مشخصات سمعك Gopro تكه‌هاي گم شده اين پازل را پر كرده است. اين سمعك در رده قيمتي خود داراي بهترين مشخصات سمعك‌هاي پيشرفته است.
مشخصات انواع مختلف سمعک Ria 2 pro

سمعک اتیکن مدل Ria 2 pro | سمعک