logo

اتیکن (Oticon)

کمپانی اتیکن مربوط به کشور دانمارک و با بیش از 100 سال سابقه میباشد به باور این کمپانی طراحی و ساخت بهترین سمعک،به چیزی فراتر از تکنولوژی و ادیولوژی نیاز دارد. بر همین اساس ،نیازها و خواسته های تک تک افراد کم شنوا اولین شاخص در طراحی محصولات جدید اتیکن میباشد.این کمپانی در ایران دارای نماینگی رسمی (التون شنوا) است و سمعک های اتیکن در همه مدل ها از پشت گوش تا مدل های داخل گوش و نامریی میباشد که در چهار نسل(از 2009-2016) عرضه میشود.RISE-RISE2-INIUM SENSE-VELOX

سمعک اتیکن مدل Safran

صدا طعم زندگی است. به زندگی رنگ و بو می دهد و لحظات به یادماندنی را برایتان بهمراه دارد. حالا در نظر بگیرید اگر زندگی بدون طعم باشد!!... متاسفانه این واقعیت را افراد کم شنوا باید بپذیرند که زندگی برای آنان بدون طعم واقعی صداست.
سمعک سفران گویی صدا را طوری به تصویر می کشد، که می توانید به تمام جزئیات آن پی ببرید. این سمعک علاوه بر ایجاد شنوایی خوب، از آخرین تکنولوژی روز و بالاترین کیفیت صدا برخوردار است. دلیل انتخاب سمعک سفران، بالا بودن کیفیت صدا و راحت شنیدن است.
با سمعک پیشرفته سفران می توانید از شنیدن لذت ببرید و طعم زندگی را بچشید.
عملکرد هوشمند سمعک سفران و انتخاب درست
هوش مصنوعی در سمعک سفران می تواند بهترین تعادل را بین صداهای محیطی و صداهای اطراف زندگی فرد برقرار کند، بدین ترتیب این سمعک می تواند در موقعیتهای مختلف بهترین شرایط شنیداری را انتخاب کند.
هوش مصنوعی در سمعک سفران پیوسته صدای محیط را ارزیابی می کند و بطور اتوماتیک بهترین خروجی را بعد از پردازش چند مرحله ای ارائه می دهد.
بهترین انتخاب برای همه
سمعک سفران می تواند برای انواع کم شنوائیها از مالیم تا شدید مناسب باشد و نیاز تمام گروههای سنی از کودکان تا بزرگسالان برآورده سازد.
طراحی و اندازه های مختلف و تنوع مدل در سمعک سفران می تواند جوابگوی تمام نیازهای فرد باشد.
طراحی زیبا – راحتی بیشتر با سمعک سفران
این سمعک می تواند در مدل کوردا هم عرضه شود. کوردا، تیوب نازکی است که همراه با یک قالب باز استفاده می شود و زیبایی و راحتی را برای فرد به ارمغان می آورد
تنوع رنگ در سمعک سفران
محصول جدید/ نگاه جدید
سمعک سفران هم زیبایی ظاهری دارد و هم از نظر امکانات داخلی بسیار پیشرفته است.
سمعک سفران دارای پوسته های رنگی متفاوتی است که جذابیت آنرا از نظر ظاهر افزایش می دهد و متنوع بودن رنگهای آن موجب می شود با هر سلیقه ای مطابقت داشته باشد.

سمعک اتیکن مدل Safran | سمعک