logo

اتیکن (Oticon)

کمپانی اتیکن مربوط به کشور دانمارک و با بیش از 100 سال سابقه میباشد به باور این کمپانی طراحی و ساخت بهترین سمعک،به چیزی فراتر از تکنولوژی و ادیولوژی نیاز دارد. بر همین اساس ،نیازها و خواسته های تک تک افراد کم شنوا اولین شاخص در طراحی محصولات جدید اتیکن میباشد.این کمپانی در ایران دارای نماینگی رسمی (التون شنوا) است و سمعک های اتیکن در همه مدل ها از پشت گوش تا مدل های داخل گوش و نامریی میباشد که در چهار نسل(از 2009-2016) عرضه میشود.RISE-RISE2-INIUM SENSE-VELOX

سمعک اتیکن مدل Epoq

سمعک Epoq V از خانواده سمعک های با عملکرد فوق پیشرفته و مجهز به تکنولوژی RISE می باشد.
Epoqv دارای پهنای باند ۸ KHz بوده وهماهنگی کامل بین ولوم کنترل و دکمه تغییر برنامه به علاوه قابلیت ارتباط با تلویزیون ،mp3 player و موبایل را از طریق Connect line ارائه می دهد .
سمعک مدل Epoq XW
Epoq XWبا بهره گیری کامل از پردازش دو گوشی بی سیم – شامل صدای فضائی ،Binaural DFC و
My Voice – جهت یابی، کیفیت صوت و قابلیت فهم گفتار را در سخت ترین شرایط شنیداری بهبود می بخشد.
Epoq W
ساختار RISE، تکنولوژی RITE و پهنای باند گسترده همراه با قابلیت همزمانی (synchronization) ویژگی های اتوماتیک باعث شده است که Epoq W پس از Epoq XW پیشرفته ترین و بهترین انتخاب باشد .
Epoq V
Epoq V هماهنگی کامل بین ولوم کنترل و دکمه تغییر برنامه به علاوه قابلیت ارتباط با تلویزیون ،mp3 player و موبایل را از طریق Connect line ارائه می دهد .
Epoq BTE power – سمعک پاور جدید با باتری ۱۳
نسل جدید سمعک های پاور RISE کوچکترین ، پیشرفته ترین و انعطاف پذیرترین سمعک پاور mini BTE با باتری ۱۳ می باشند . سمعک های پاور BTE در هر سه خانواده Epoq موجود می باشند :XW, W, V
Power Micro mould – گزینه جدیدی برای تجویز سمعک های پاور RITE
پس از قالب گیری و ساخت میکرومولد سفارشی می توان آن را به راحتی در داخل رسیور پاور RITE قرار داد. میکرو مولد پاور جدید دارای ظاهری شفاف می باشد. دو گزینه دیگر”power dome” و”power mould” نیازهای بسیاری از کاربران را تامین کرده و همچنان موجود می باشند .
قابلیت ارتباط بی سیم
با استفاده از connect line کاربران سمعک Epoq می توانند به راحتی افراد دارای شنوایی هنجار با تلفن صحبت کنند، تلویزیون تماشا کنند و از موسیقی لذت ببرند. با توجه به اینکه اصوات مستقیما از طریق استریمر به سمعک منتقل
می شوند قابلیت فهم گفتار و کیفیت صوت بهبود چشمگیری می یابد .
سمعک مدل Epoq V
سمعک Epoq V از خانواده سمعک های با عملکرد فوق پیشرفته و مجهز به تکنولوژی RISE می باشد.
Epoqv دارای پهنای باند ۸ KHz بوده وهماهنگی کامل بین ولوم کنترل و دکمه تغییر برنامه به علاوه قابلیت ارتباط با تلویزیون ،mp3 player و موبایل را از طریق Connect line ارائه می دهد .
Epoq در مدل های مختلف از ITE و CIC تا BTE و RITE موجود می باشد.Epoq دارای ۴ زیر مجموعه Epoq XW, Epoq W, Epoq V وEpoq power است .بجز مدل های CIC تمام محصولات قابلیت استفاده از استریمر و ارتباط بی سیم با موبایل و دیگر وسایل صوتی و تصویری را دارند.

سمعک اتیکن مدل Epoq | سمعک