logo

اتیکن (Oticon)

کمپانی اتیکن مربوط به کشور دانمارک و با بیش از 100 سال سابقه میباشد به باور این کمپانی طراحی و ساخت بهترین سمعک،به چیزی فراتر از تکنولوژی و ادیولوژی نیاز دارد. بر همین اساس ،نیازها و خواسته های تک تک افراد کم شنوا اولین شاخص در طراحی محصولات جدید اتیکن میباشد.این کمپانی در ایران دارای نماینگی رسمی (التون شنوا) است و سمعک های اتیکن در همه مدل ها از پشت گوش تا مدل های داخل گوش و نامریی میباشد که در چهار نسل(از 2009-2016) عرضه میشود.RISE-RISE2-INIUM SENSE-VELOX

سمعک اتیکن مدل Delta

سمعک Ria 2 pro desineRITE یک سمعک بسیار کوچک و زیباست که رسیور آن داخل کانال گوش و آمپلی فایر و میکروفنهای آن در پشت لاله گوش جای می گیرد. با معرفی Ria 2 pro desineRITE و قرارگیری رسیور در کانال گوش، نسل جدیدی از سمعکها معرفی می شوند که نه سمعک داخل گوشی هستند و نه سمعک پشت گوشی!
بلکه تحت عنوان RITE شناخته می شوند (Receiver In The Ear)
سمعک Ria 2 pro desineRITE به گونه ای طراحی شده که درک گفتار در افراد مبتلا به کم شنوایی ملایم تا متوسط فرکانسهای بالا را در محیطهای پر سر و صدابالا ببرد.
تقریباً نیمی از افراد بالای ۵۰ سال دارای مشکل تشخیص گفتار در محیطهای پر سر و صدا هستند که می توانند به خوبی از سمعک Ria 2 pro desineRITE استفاده کنند.
Ria 2 pro desineRITE سمعکی زیبا و با کیفیت است که بسیار راحت در گوش قرار می گیرد و وضوح شنیداری بسیار خوبی را برای کاربران در محیطهای پر سر و صدا فراهم می آورد.
آيا مي‌دانيد از هر ۵ نفر، ۴ نفر رضايتمندي خود را با سمعك Ria 2 pro desineRITE بدست مي‌آورند.
Ria 2 pro desineRITE، سمعك دلخواه شما و مطابق با نيازهاي شما
تا چندي پيش سمعك Ria 2 pro desineRITE فقط براي كسانيكه در فركانسهاي بالا افت شنوايي داشتند تجويز مي‌شد، اما امروزه با استفاده از تدابير خاصي اين محدوديت برداشته شده و شما مي توانيد براي انواع مختلف كم شنوايي آنرا تجويز كنيد. اين ويژگيها عبارت‌ است از:
– قابليت پوشش تا ۸۰ dB افت شنوايي
– امكان استفاده از قالب بسیار کوچک “micro mold” براي افت شنوايي در همه فركانس‌ها
سمعک Ria 2 pro desineRITE در سه مدل Ria 2 pro desineRITE ۸۰۰۰ و Ria 2 pro desineRITE ۶۰۰۰ و Ria 2 pro desineRITE ۴۰۰۰ موجود میباشد.
فواید سمعک Ria 2 pro desineRITE
سمعک Ria 2 pro desineRITE مانند یک سمعک پشت گوشی است که تمام مزایای سمعکهای داخل گوشی را دارا می باشد.(قرار گیری رسیور در کانال گوش و نزدیک بودن محل خروج صدا به پرده گوش). این سمعک قدرت تشخیص گفتار در محیطهای پر سر و صدا را بالا می برد و همچنین با استفاده از ۲ میکروفون دارای عملکرد دایرکشنال می باشد.به دلیل قرار گیری رسیور سمعک Ria 2 pro desineRITE در داخل کانال گوش، می توان تقویت بسیار مناسبی در محدوده فرکانس های بالا برای فرد فراهم کرد که این نکته به همراه فیتینگ گوش باز سمعک Ria 2 pro desineRITE تشخیص گفتار بسیار مطلوبی را فراهم می آورد.

سمعک اتیکن مدل Ria 2 pro desineRITE | سمعک