logo

اتیکن (Oticon)

کمپانی اتیکن مربوط به کشور دانمارک و با بیش از 100 سال سابقه میباشد به باور این کمپانی طراحی و ساخت بهترین سمعک،به چیزی فراتر از تکنولوژی و ادیولوژی نیاز دارد. بر همین اساس ،نیازها و خواسته های تک تک افراد کم شنوا اولین شاخص در طراحی محصولات جدید اتیکن میباشد.این کمپانی در ایران دارای نماینگی رسمی (التون شنوا) است و سمعک های اتیکن در همه مدل ها از پشت گوش تا مدل های داخل گوش و نامریی میباشد که در چهار نسل(از 2009-2016) عرضه میشود.RISE-RISE2-INIUM SENSE-VELOX

سمعک اتیکن مدل Adapto

سمعک آداپتو با سیستم سه گانه منحصر به فرد آن:
کلام یاب
اکوستیک گوش باز
فیتینگ بیمار – محور
سمعک Adaptoدر اوج تکنولوژی سمعک قرار دارد. سمعک Adapto با تمرکز بر تقویت گفتار برای فرد بهترین وضعیت شنوایی را همراه با آرامش صوتی بسیار فراهم می آورد.
بهترین شرایط برای درک گفتار
کلام یاب
این عملکرد منحصر به آداپتو، قابلیت فهم گفتار را تا حداکثر ممکن بالا می برد. این ویژگی حتی در سخت ترین شرایط شنیداری، به دقت و به طور دائم و پیوسته گفتار را ردیابی و تقویت می کند و به فرد اجازه می دهد که گفتار را به راحتی بشنود.
سمعک آداپتو به آزمایش گذارده می شود
در یک مطالعه مقایسه ای، ۷۷ نفر از افرادی که از Adapto استفاده می کردند را با دو گروه دیگر از سمعک ها مقایسه کردند.
اکثر افراد Adapto را ترجیح دادند. دلایل اصلی آنها برای این انتخاب فهم بسیار بالای گفتار، کیفیت طبیعی صدا و آرامش شنوایی بود.
مشخصات انواع مختلف سمعک Adapto
سمعک آداپتو در اندازه های مختلف در رنگ های متفاوت و جذاب از مدل کاملاً داخل گوشی (CIC) تا مدل پشت گوشی (BTE P) در دسترس است.
مدار مجتمع بسیار کوچک داخل دستگاه با وزنی حدود ۱ گرم، آداپتو را به یکی از کوچکترین سمعک های CIC امروزی مبدل ساخته است.
مشخصات انواع مختلف
CIC and MIC
ITC
ITE and ITE D
ITE Power
BTE and BTE D
BTE Power
جهت مطالعه اطلاعات بیشتر در رابطه با سمعک آداپتو اتیکن بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
خانواده سمعک آداپتو
سمعک آداپتو پاور

سمعک اتیکن مدل Adapto | سمعک