logo

اتیکن (Oticon)

کمپانی اتیکن مربوط به کشور دانمارک و با بیش از 100 سال سابقه میباشد به باور این کمپانی طراحی و ساخت بهترین سمعک،به چیزی فراتر از تکنولوژی و ادیولوژی نیاز دارد. بر همین اساس ،نیازها و خواسته های تک تک افراد کم شنوا اولین شاخص در طراحی محصولات جدید اتیکن میباشد.این کمپانی در ایران دارای نماینگی رسمی (التون شنوا) است و سمعک های اتیکن در همه مدل ها از پشت گوش تا مدل های داخل گوش و نامریی میباشد که در چهار نسل(از 2009-2016) عرضه میشود.RISE-RISE2-INIUM SENSE-VELOX

سمعک اتیکن مدل Tego pro

در سال های اخیر سمعک های زیادی با قیمت متوسط وارد بازار شده اند. بطوریکه امروزه ما با انواع مختلفی از سمعک ها و نرم افزارهای مربوطه مواجه هستیم که اغلب به سختی می دانیم هر کدام از این سمعک ها چه قابلیت هایی دارند.
حتی هنگامیکه می خواهیم برای فردی سمعکی تجویز نمائیم به درستی نمی دانیم که کدام سمعک را با چه خصوصیاتی باید انتخاب کنیم تا در حق بیمار اجحاف نکرده باشیم.
تازه باید توجه داشت که هر فردی نیازهای شنیداری خاص خود را دارد که با دیگری کاملاً متفاوت است. یکنفر مجبور است از یک سمعک پیشرفته استفاده کند ولی برای فرد دیگری یک سمعک ساده به راحتی جوابگوست. یک نفر می تواند هزینه یک سمعک گران قیمت را به راحتی پرداخت کند و برای دیگری سمعک ساده نیز گران است.
اما یک وجه مشترک بین همه افراد وجود دارد:
“مردم می خواهند سمعکی بخرند که به نسبت پولی که پرداخت کردند، بیرزد!”
برای اینکه یک سمعک در رده قیمتی خود موفق باشد، باید تمام راهکارها و قابلیت های مهم سمعک ها را دارا باشد و البته بهتر است که این راهکارها اتوماتیک باشند تا در نهایت سادگی بیشترین کارایی را برای فرد بوجود آورند. البته تنظیم آسان نیز یکی از مهمترین عوامل موفقیت است!
تمامی این امکانات در سمعکی به نام “Tego” از کمپانی اتیکن گردآوری شده است و توانسته در بین سایر محصولات کمپانی های دیگر مانند “طلایی” بدرخشد!
سمعک Tego همراه با قابلیت هوش مصنوعی و عملکرد تمام اتوماتیک با قیمتی بسیار مناسب، در تمام دنیا به سرعت مورد پذیرش قرار گرفته است.
ویژگیهای سمعک Sia
· هدف از ساخت سمعک Tego
· صرف زمان بیشتر برای مشاوره
· Decision Maker همه چیز را آسان می کند
· Tego فواید استفاده از سمعک های خانواده
· اطلاعات کامل در مورد سمعک Sia
· Tego فواید استفاده از سمعک های خانواده
· یک خانواده با دو سمعک
· تأثیرات مثبت عملکرد سیستم دایرکشنالیتی

سمعک اتیکن مدل Sia | سمعک